Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Yılmaz Erdoğan Sözleri | Güç erkeğe, güzellik kadına verilir; ama her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilir.

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir; ama her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilir.

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan ~ Anladım ki ağaçlar, toprağa acı verdikçe büyüyorlar.
Anladım ki ağaçlar, toprağa acı verdikçe büyüyorlar.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Ben, senin için \
Ben, senin için "belkiydim". Sen benim için "keşke". "Belki" seviyordur diye "Keşke"lerim ısrarcı bu gece...
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren, her yeni ilişkide temiz sayfa açtım diyenlere sesleniyorum: Sizin defter kaç ortalı?
Çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren, her yeni ilişkide temiz sayfa açtım diyenlere sesleniyorum: Sizin defter kaç ortalı?
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Hamam böceği kafası kopsa bile 8 gün yaşarmış. Peh! O da bir şey mi? Bazı insanlar, bir ömür boyu beyinsiz yaşayabiliyorken.
Hamam böceği kafası kopsa bile 8 gün yaşarmış. Peh! O da bir şey mi? Bazı insanlar, bir ömür boyu beyinsiz yaşayabiliyorken.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Adam gibi sevmelerin yasaklandığı bir yerde, ne kadar seversen o kadar acı çekersin. Sonra mı? Çektiğin acıyla kalırsın işte.
Adam gibi sevmelerin yasaklandığı bir yerde, ne kadar seversen o kadar acı çekersin. Sonra mı? Çektiğin acıyla kalırsın işte.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın.
Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Gel! bekliyorum. Kalbimi kır yine, canımı yak! daha da acıt hatta.. Seni başkasıyla düşünmekten daha fazla acıtmaz sonuçta.
Gel! bekliyorum. Kalbimi kır yine, canımı yak! daha da acıt hatta.. Seni başkasıyla düşünmekten daha fazla acıtmaz sonuçta.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Bir uykunun en güzel yanı seninle uyanmaktır. Senden uzak bir uykuyla kandıramıyorum hiçbir geceyi.
Bir uykunun en güzel yanı seninle uyanmaktır. Senden uzak bir uykuyla kandıramıyorum hiçbir geceyi.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan ~ Kıskançlık felan değil ki bu. Benim olanı başkasıyla paylaşamam. O kadar.
Kıskançlık felan değil ki bu. Benim olanı başkasıyla paylaşamam. O kadar.
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan (d. 4 Kasım 1967, Hakkari), Kürt kökenli Türk oyuncu yazar ve yönetmen. Sadri Alışık Ödülleri en iyi erkek oyuncu , Altın Kelebek Ödülleri en iyi komedi dizisi , AACTA en iyi yardımcı erkek oyuncu , Afife Tiyatro Ödülleri Cevat Fehmi B

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: erkek,güzellik,yalnız