Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Steve Jobs Sözleri | Her şeyin bir dezavantajı vardır, her şeyin istenmeyen bazı sonuçları vardır. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi teknoloji ise televizyon olarak adlandırılıyor, televizyon, muhteşem bir şey.

Her şeyin bir dezavantajı vardır, her şeyin istenmeyen bazı sonuçları vardır. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi teknoloji ise televizyon olarak adlandırılıyor, televizyon, muhteşem bir şey.

Steve Jobs

Steve Jobs ~ Başarılı olmanın ağırlığı, yeni başlayan olmanın ve her şeyden emin olmamanın hafifliğiyle yine değişti. Bu, hayatımın en yaratıcı dönemlerinden bir tanesine girmem için beni özgürleştirdi.
Başarılı olmanın ağırlığı, yeni başlayan olmanın ve her şeyden emin olmamanın hafifliğiyle yine değişti. Bu, hayatımın en yaratıcı dönemlerinden bir tanesine girmem için beni özgürleştirdi.
Steve Jobs
Steve Jobs ~ Dünya’yı değiştirebileceğini düşünecek kadar çılgın olan insanlar ancak Dünya’yı değiştirebilecek işler yapabilir.
Dünya’yı değiştirebileceğini düşünecek kadar çılgın olan insanlar ancak Dünya’yı değiştirebilecek işler yapabilir.
Steve Jobs
Steve Jobs ~ Tasarım nasıl gözüktüğü veya nasıl hissettirdiği değildir, nasıl çalıştığıdır.
Tasarım nasıl gözüktüğü veya nasıl hissettirdiği değildir, nasıl çalıştığıdır.
Steve Jobs
Steve Jobs ~ Öğleden sonrasını Sokrates`le geçirmek için, bütün teknoloji bilgimi takas ederdim.
Öğleden sonrasını Sokrates`le geçirmek için, bütün teknoloji bilgimi takas ederdim.
Steve Jobs
Steve Jobs ~ Bir proje ortaya çıkardığınızda ilk başta hatalar yapabilirsiniz, önemli olan hatalarınızı savunmak yerine bir an önce düzeltemeye çalışmaktır.
Bir proje ortaya çıkardığınızda ilk başta hatalar yapabilirsiniz, önemli olan hatalarınızı savunmak yerine bir an önce düzeltemeye çalışmaktır.
Steve Jobs
Steve Jobs

Steven Paul Jobs (24 Şubat 1955 - 5 Ekim 2011), Apple Computer, Inc.'ın kurucu ortağıdır. Ölümünden 5 hafta öncesine kadar yeni adıyla Apple Inc. de CEO olarak görev yapmıştır. Bilgisayar endüstrisinin önderlerinden olarak kabul edilir. Next Computer

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: dezavantaj,televizyon,muhteşem