Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Rhonda Byrne Sözleri | Çekim yasası yapışkandır. Başkasının iyi şansına sevindiğinizde onların iyi şansı size yapışır! Başka bir insandaki bir şeyi beğendiğinizde ya da takdir ettiğinizde o özellikleri kendinize yapıştırırsınız. Ama biri hakkında olumsuz düşünür ya da konuşursanız o olumsuzlukları da kendinize yapıştırırsınız ve hepsini hayatınıza alırsınız.

Çekim yasası yapışkandır. Başkasının iyi şansına sevindiğinizde onların iyi şansı size yapışır! Başka bir insandaki bir şeyi beğendiğinizde ya da takdir ettiğinizde o özellikleri kendinize yapıştırırsınız. Ama biri hakkında olumsuz düşünür ya da konuşursanız o olumsuzlukları da kendinize yapıştırırsınız ve hepsini hayatınıza alırsınız.

Rhonda Byrne

Rhonda Byrne ~ Zihninizde canlandırabildiğinizi ellerinizle de tutabilirsiniz.
Zihninizde canlandırabildiğinizi ellerinizle de tutabilirsiniz.
Rhonda Byrne
Rhonda Byrne ~ Siz duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeye başladığınız takdirde, yaşadığınız hayatta tamamen değişecek.
Siz duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeye başladığınız takdirde, yaşadığınız hayatta tamamen değişecek.
Rhonda Byrne
Rhonda Byrne ~ Ne istemiş olursan ol, dileğin için dua ederken, onu elde etmekte olduğuna inan, ona erişeceksin.
Ne istemiş olursan ol, dileğin için dua ederken, onu elde etmekte olduğuna inan, ona erişeceksin.
Rhonda Byrne
Rhonda Byrne ~ Çoğu insan bugünü yaşamaz. Gelecek onları yiyip bitirir. Oysa geleceği yaratan bugünü nasıl yaşadığımızdır. Her gün yeni bir hayat için fırsattır çünkü her gün hayatınızın dönüm noktasında durursunuz.
Çoğu insan bugünü yaşamaz. Gelecek onları yiyip bitirir. Oysa geleceği yaratan bugünü nasıl yaşadığımızdır. Her gün yeni bir hayat için fırsattır çünkü her gün hayatınızın dönüm noktasında durursunuz.
Rhonda Byrne
Rhonda Byrne ~ Sevgi duygusu, etrafına yayacağın en yüksek frekanstır.
Sevgi duygusu, etrafına yayacağın en yüksek frekanstır.
Rhonda Byrne
Rhonda Byrne

Rhonda Byrne (d. 1951), Avustralya'lı Televizyon yazarı ve yapımcısı. Belkide en bilinen çalışması The Secret (Sır) adlı kitabı ve aynı adla sinemaya uyarlanan filmidir. Aynı zamanda Sensing Murder adlı TV programının da yapımcısıdır..

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: olumsuz,hayat,hak