Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Recep Tayyip Erdoğan Sözleri | Saygı duruşu sap gibi durmaktır. Saygı duruşu yerine dua edilmeli. Sap gibi durmanın manasını anlayamıyorum.

Saygı duruşu sap gibi durmaktır. Saygı duruşu yerine dua edilmeli. Sap gibi durmanın manasını anlayamıyorum.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan ~ Ne diyordu, rahmetli Muharrem Ertaş, “Aşkınan çalışan yorulmaz.” Biz de, aşk ile çalıştığımız, aşk ile hizmet ettiğimiz için dimdik ayaktayız.
Ne diyordu, rahmetli Muharrem Ertaş, “Aşkınan çalışan yorulmaz.” Biz de, aşk ile çalıştığımız, aşk ile hizmet ettiğimiz için dimdik ayaktayız.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan ~ Cahiliye döneminde kadını bir eşya gibi alıp satanla, bugün medyada, sokakta, iş yerinde onu bir meta gibi pazarlayan arasında bizim nazarımızda yine hiçbir fark yoktur.
Cahiliye döneminde kadını bir eşya gibi alıp satanla, bugün medyada, sokakta, iş yerinde onu bir meta gibi pazarlayan arasında bizim nazarımızda yine hiçbir fark yoktur.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan ~ Peygamberimiz hiç kimseye zor kullanmadı. O’nun en büyük gücü İmanıydı.
Peygamberimiz hiç kimseye zor kullanmadı. O’nun en büyük gücü İmanıydı.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan ~ Fedakârlık ve sevginin, merhamet ve şefkatin timsali olan annelerimiz, başımızın tacı, en değerli varlıklarımızdır.
Fedakârlık ve sevginin, merhamet ve şefkatin timsali olan annelerimiz, başımızın tacı, en değerli varlıklarımızdır.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan ~ Her ne yaparlarsa yapsınlar, unutmayın Allah bizimledir. Millet bizimledir. Milletin hayır Dua’sı bizimledir.
Her ne yaparlarsa yapsınlar, unutmayın Allah bizimledir. Millet bizimledir. Milletin hayır Dua’sı bizimledir.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan ~ Bizim Sünnilik diye bir dinimiz yoktur. Bizim Şia diye bir dinimiz yoktur. Bizim tek dinimiz İslâm’dır.
Bizim Sünnilik diye bir dinimiz yoktur. Bizim Şia diye bir dinimiz yoktur. Bizim tek dinimiz İslâm’dır.
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan (Türkçe telaffuz: [ɾeˈd͡ʒep tajˈjip ˈæɾdo.an]  (listen)) (d. 26 Şubat 1954; Beyoğlu, İstanbul), Türk siyasetçi, Türkiye'nin 12. ve günümüzdeki cumhurbaşkanı. 2007 anayasa değişikliği referandumu sonrasında anayasada yapılan değiş

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: sap,dua,mana