Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Rahibe Teresa  Sözleri | Çok genç öldü. Tanrı’nın yollarını anlayamıyorum.(Prenses Diana’nın ölümünün ardından)

Çok genç öldü. Tanrı’nın yollarını anlayamıyorum.(Prenses Diana’nın ölümünün ardından)

Rahibe Teresa

Rahibe Teresa  ~ Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.
Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa  ~ Eğer ay’da bir fakir varsa biz oraya da gideceğiz
Eğer ay’da bir fakir varsa biz oraya da gideceğiz
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa  ~ Uzun süredir hayvan gibi yaşıyoruz ama bir melek gibi öleceğim; Tanrı ile yüzyüze geldiğimizde ne denli sevdiğimiz ölçüsüyle yargılanacağız Sevgi kendini kurban edebilmektir.
Uzun süredir hayvan gibi yaşıyoruz ama bir melek gibi öleceğim; Tanrı ile yüzyüze geldiğimizde ne denli sevdiğimiz ölçüsüyle yargılanacağız Sevgi kendini kurban edebilmektir.
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa  ~ Dünyayı sadece sevgi kurtarır, sevgi için çalışalım.
Dünyayı sadece sevgi kurtarır, sevgi için çalışalım.
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa  ~ Huzurumuz kalmadıysa, birbirimize ait olduğumuzu unuttuğumuzdandır.
Huzurumuz kalmadıysa, birbirimize ait olduğumuzu unuttuğumuzdandır.
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa  ~ İlahi bir desteğe güveniyorum; ihtiyacımız olan her şeyi doğru zamanda hiç güçlük çekmeden daima aldık. Ben çalışmalarımızın Tanrı’nın koruyuculuğunun bir parçası olduğuna inanıyorum.
İlahi bir desteğe güveniyorum; ihtiyacımız olan her şeyi doğru zamanda hiç güçlük çekmeden daima aldık. Ben çalışmalarımızın Tanrı’nın koruyuculuğunun bir parçası olduğuna inanıyorum.
Rahibe Teresa
Rahibe Teresa

Rahibe Teresa (doğum adı: Arnavutça: Anjezë Gonxhe Bojaxhiu [ˈagnɛs gonˈʤa bɔˈjaʤju], Agnes Gonca Boyacı; 26 Ağustos 1910, Üsküp – 5 Eylül 1997, Kalküta), Arnavut bir Katolik'tir. Hayırsever Misyonerler Cemaati'nin kurucusudur. Hayırsever faaliyetler

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: genç,yol,tanrı