Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Paul McCartney Sözleri | Yaşıyorum ve ölümüm konusundaki dedikodularla ilgilenmiyorum. Ama ölü olsaydım, bunu bilen son kişi olurdum.

Yaşıyorum ve ölümüm konusundaki dedikodularla ilgilenmiyorum. Ama ölü olsaydım, bunu bilen son kişi olurdum.

Paul McCartney

Paul McCartney ~ Biri bana, `Ama The Beatles materyalizm karşıtıydı` dedi. Bu büyük bir mit. John`la gerçekten oturup `Hadi şimdi bir havuz yazalım` derdik.
Biri bana, `Ama The Beatles materyalizm karşıtıydı` dedi. Bu büyük bir mit. John`la gerçekten oturup `Hadi şimdi bir havuz yazalım` derdik.
Paul McCartney
Paul McCartney ~ Bizim için öldürülmüş olacak hiçbirşey yemiyoruz. Birçok şeyden geçtik ve şu an gerçekten `hayata` değer veriyoruz.
Bizim için öldürülmüş olacak hiçbirşey yemiyoruz. Birçok şeyden geçtik ve şu an gerçekten `hayata` değer veriyoruz.
Paul McCartney
Paul McCartney ~ Garip şeyler yapanların  garip olduğunu düşünürdüm, ama artık biliyorum ki , garip olanlar başkalarına garip diyenler.
Garip şeyler yapanların garip olduğunu düşünürdüm, ama artık biliyorum ki , garip olanlar başkalarına garip diyenler.
Paul McCartney
Paul McCartney ~ Bir koroyu dinlemeyi çok seviyorum. İnsanlığı çok seviyorum - bir parça müzik için kendilerini adamış gerçek insanların yüzünü görmeyi. Takım çalışmasını çok seviyorum. Onları böyle işbirliği içersinde görünce insan ırkı için daha olumlu düşünebiliyorum.
Bir koroyu dinlemeyi çok seviyorum. İnsanlığı çok seviyorum - bir parça müzik için kendilerini adamış gerçek insanların yüzünü görmeyi. Takım çalışmasını çok seviyorum. Onları böyle işbirliği içersinde görünce insan ırkı için daha olumlu düşünebiliyorum.
Paul McCartney
Paul McCartney ~ Şu an anlıyorum ki madde kullanmak baş ağrısı olmadan aspirin almak gibi birşeydi. Her garip şey yapan insanın garip olduğunu düşünüyordum. Artık diğer insanları garip olarak nitelendiren insanların garip olduğunu anladım.
Şu an anlıyorum ki madde kullanmak baş ağrısı olmadan aspirin almak gibi birşeydi. Her garip şey yapan insanın garip olduğunu düşünüyordum. Artık diğer insanları garip olarak nitelendiren insanların garip olduğunu anladım.
Paul McCartney
Paul McCartney ~ Elvis beni tamamiyle müziğe bağladı. \
Elvis beni tamamiyle müziğe bağladı. "Heartbreak Hotel"i duyduğum zaman, onu anladım.
Paul McCartney
Paul McCartney

Paul McCartney (d. 18 Haziran 1942), İngiliz müzik grubu The Beatles'ın dört üyesinden birisi olan İngiliz bas gitarist, söz yazarı/besteci, multi-enstrümantalist, müzik ve film yapımcısı, ve hayvan hakları aktivisti. Beatles' ın üyeleri olarak John

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: ölüm,dedikodu,kişi