Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Müşfik Kenter Sözleri | Sevgililer gününde sevgilim yok diye üzülenler; Anneler babalar gününde, annesi babası olmayanlar ne yapsın? Saçmalamayın.

Sevgililer gününde sevgilim yok diye üzülenler; Anneler babalar gününde, annesi babası olmayanlar ne yapsın? Saçmalamayın.

Müşfik Kenter

Müşfik Kenter ~ Hep söylenir, ilk öpücük gibisi yok diye. Doğru! Ama her öpücükte ilk öpücük gibi hissetmek var. Bu da doğru.
Hep söylenir, ilk öpücük gibisi yok diye. Doğru! Ama her öpücükte ilk öpücük gibi hissetmek var. Bu da doğru.
Müşfik Kenter
Müşfik Kenter ~ Sevmediğin birine asla \
Sevmediğin birine asla "seni seviyorum" deme. İçinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme. Kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme. Sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme, çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadığın birini kendine aşık etmektir.
Müşfik Kenter
Müşfik Kenter ~ Bence artık kendinize gelin. Çünkü parlatıcıyla aydınlanmaz gelecek, fon çekince düzelmez hayat ve fondotenle kapanmaz yaralar.
Bence artık kendinize gelin. Çünkü parlatıcıyla aydınlanmaz gelecek, fon çekince düzelmez hayat ve fondotenle kapanmaz yaralar.
Müşfik Kenter
Müşfik Kenter ~ Bir tek ona gönderdiğin halde altına `toplu mesaj` yazmaktır çaresizlik.
Bir tek ona gönderdiğin halde altına `toplu mesaj` yazmaktır çaresizlik.
Müşfik Kenter
Müşfik Kenter ~ Dolu dolu caddelerde, tıklım tıklım kaldırımlarda elleri cebinde dolaşan kişidir yalnız .
Dolu dolu caddelerde, tıklım tıklım kaldırımlarda elleri cebinde dolaşan kişidir yalnız .
Müşfik Kenter
Müşfik Kenter

Müşfik Kenter (9 Eylül 1932, İstanbul - 15 Ağustos 2012, İstanbul) Türk tiyatro oyuncusu. Tiyatrocu Yıldız Kenter'in kardeşidir. Ablası ile birlikte Kent Oyuncuları'nı kurmuştur.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: sevgili,üzüntü,anne