Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Martin Luther Sözleri | İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar çünkü sınıflara ayrılmışlardır.

İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar çünkü sınıflara ayrılmışlardır.

Martin Luther

Martin Luther ~ İnsan sezgi gücü sayesinde tanrı ile iletişim kurabilir; her ferdin kilisesi kendi yüreğidir; kutsal kitap herkes tarafından okunup anlaşılabilir ve uygulanabilir.
İnsan sezgi gücü sayesinde tanrı ile iletişim kurabilir; her ferdin kilisesi kendi yüreğidir; kutsal kitap herkes tarafından okunup anlaşılabilir ve uygulanabilir.
Martin Luther
Martin Luther ~ Enine boyuna düşünecek olursak aslında her yeşil ağaç, altın ya da gümüşken olabileceğinden daha çok muhteşemdir.
Enine boyuna düşünecek olursak aslında her yeşil ağaç, altın ya da gümüşken olabileceğinden daha çok muhteşemdir.
Martin Luther
Martin Luther ~ Kalpteki fazilet tohumları müzikle yeşerir.
Kalpteki fazilet tohumları müzikle yeşerir.
Martin Luther
Martin Luther ~ Dünyada yapılmış olan her şey umutla yapılmıştır.
Dünyada yapılmış olan her şey umutla yapılmıştır.
Martin Luther
Martin Luther ~ Asla unutmamalıyız ki Adolf Hitler`in Almanya`da yaptığı her şey yasalara uygundu.
Asla unutmamalıyız ki Adolf Hitler`in Almanya`da yaptığı her şey yasalara uygundu.
Martin Luther
Martin Luther

Martin Luther (10 Kasım 1483 - 18 Şubat 1546) Alman keşiş[2]teolog, üniversite profesörü, protestanlığın babası[4][6] ve Lüterciliği yayan kişi.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: nefret,korku,sınıf