Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Henry Mencken Sözleri | Din benim saygı duyduğum herşeye esastan karşı çıkıyor. cesaret, açık görüşlülük, dürüstlük, adalet, ve hepsinden fazla, gerçeklere olan bağlılığım.

Din benim saygı duyduğum herşeye esastan karşı çıkıyor. cesaret, açık görüşlülük, dürüstlük, adalet, ve hepsinden fazla, gerçeklere olan bağlılığım.

Henry Mencken

Henry Mencken ~ Bir yargıç, kendi sınav kağıtlarına puan veren bir hukuk öğrencisidir.
Bir yargıç, kendi sınav kağıtlarına puan veren bir hukuk öğrencisidir.
Henry Mencken
Henry Mencken ~ Tek iyi bürokrat kafasına silah dayanmış olanıdır. Silah onun eline geçtiğinde ise haklar bildirgesine artık elveda deyin.
Tek iyi bürokrat kafasına silah dayanmış olanıdır. Silah onun eline geçtiğinde ise haklar bildirgesine artık elveda deyin.
Henry Mencken
Henry Mencken ~ Politikacıların içerisindeki halk ruhu, hırsızların ve sokak serserilerinin sahip olduğu halk ruhundan fazla değildir. Politikacıların amacı, her zaman kendi özel avantajlarını artırmak ve bunun için ellerindeki çok büyük güçleri kullanmaktır.
Politikacıların içerisindeki halk ruhu, hırsızların ve sokak serserilerinin sahip olduğu halk ruhundan fazla değildir. Politikacıların amacı, her zaman kendi özel avantajlarını artırmak ve bunun için ellerindeki çok büyük güçleri kullanmaktır.
Henry Mencken
Henry Mencken ~ Ortalama bir insan özgür olmayı değil, güvende olmayı ister.
Ortalama bir insan özgür olmayı değil, güvende olmayı ister.
Henry Mencken
 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: görüş,cesaret,adalet