Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | George Bernard Shaw Sözleri | Geçmişin anılarıyla değil, geleceğimizin sorumluluklarıyla akıllanırız.

Geçmişin anılarıyla değil, geleceğimizin sorumluluklarıyla akıllanırız.

George Bernard Shaw

George Bernard Shaw ~ Yaşamayı bir savaş olmaktan kurtarmak isteyen hayatla barışmasını sağlayacak kadar para sahibi olmalıdır.
Yaşamayı bir savaş olmaktan kurtarmak isteyen hayatla barışmasını sağlayacak kadar para sahibi olmalıdır.
George Bernard Shaw
George Bernard Shaw ~ Filozof doğanın pilotudur, cennete götürmek isterken cehenneme de sürükleyebilir.
Filozof doğanın pilotudur, cennete götürmek isterken cehenneme de sürükleyebilir.
George Bernard Shaw
George Bernard Shaw ~ İnançlı birinin inançsız birinden daha mutlu olduğu fikri, sarhoş birinin ayıktan daha mutlu olduğunu iddia etmek gibidir.
İnançlı birinin inançsız birinden daha mutlu olduğu fikri, sarhoş birinin ayıktan daha mutlu olduğunu iddia etmek gibidir.
George Bernard Shaw
George Bernard Shaw ~ Evlilik, pencere kapalıyken asla uyuyamayan bir erkekle, pencere açıkken asla uyuyamayan bir kadın arasındaki ittifaktır.
Evlilik, pencere kapalıyken asla uyuyamayan bir erkekle, pencere açıkken asla uyuyamayan bir kadın arasındaki ittifaktır.
George Bernard Shaw
George Bernard Shaw

George Bernard Shaw (d. 26 Temmuz 1856, Dublin, İrlanda - 2 Kasım 1950, Hertfordshire, İngiltere), İrlandalı yazar. Oyun yazarı olarak ünlenen yazar, altmıştan fazla oyuna imza atmıştır. Hem 1925'te Nobel Edebiyat Ödülü'nü hem de 1938'de Pygmalion il

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: anı,gelecek,soru