Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Fidel Castro Sözleri | Atatürk`ün büyük bir asker, döneminin en önemli liderlerinden biridir.

Atatürk`ün büyük bir asker, döneminin en önemli liderlerinden biridir.

Fidel Castro

Fidel Castro ~ İsterse Amerika`ya seçimler için bir gözlemci gönderelim.
İsterse Amerika`ya seçimler için bir gözlemci gönderelim.
Fidel Castro
Fidel Castro ~ Devrim için savaşmayana komünist denmez.
Devrim için savaşmayana komünist denmez.
Fidel Castro
Fidel Castro ~ Ülkemiz insanlara maddesel zenginlikler sunmak için çok yoksul olsa da; Onlara eşitlik duygusu ve insanlık onuru sunamayacak kadar yoksul değildir.
Ülkemiz insanlara maddesel zenginlikler sunmak için çok yoksul olsa da; Onlara eşitlik duygusu ve insanlık onuru sunamayacak kadar yoksul değildir.
Fidel Castro
Fidel Castro ~ Bir katilin, bir hırsızın başbakan olduğu bir cumhuriyette, dürüst kişilerin yerinin ya mezar, ya cezaevi olduğunu anlayabilmek zor bir şey olmasa gerek.
Bir katilin, bir hırsızın başbakan olduğu bir cumhuriyette, dürüst kişilerin yerinin ya mezar, ya cezaevi olduğunu anlayabilmek zor bir şey olmasa gerek.
Fidel Castro
Fidel Castro ~ Yönetimin bir suçlu veya hırsız tarafından garanti altına alındığı bir cumhuriyette onurlu insanların öldürülmesi veya hapsedilmesi olağandır. Beni lanetleyin. Bunun hiçbir önemi olmayacak, çünkü tarih benim yanımda yer alacak.
Yönetimin bir suçlu veya hırsız tarafından garanti altına alındığı bir cumhuriyette onurlu insanların öldürülmesi veya hapsedilmesi olağandır. Beni lanetleyin. Bunun hiçbir önemi olmayacak, çünkü tarih benim yanımda yer alacak.
Fidel Castro
Fidel Castro ~ Devrim, gelecek ile geçmiş arasındaki ölümüne mücadeledir.
Devrim, gelecek ile geçmiş arasındaki ölümüne mücadeledir.
Fidel Castro
Fidel Castro

Fidel Alejandro Castro Ruz ( audio) (d. 13 Ağustos 1926, Mayarí), Küba Devrimi'nin önderlerinden olan Kübalı Marksist devrimci. Devrim sonrasında, 1959-76 arasında Küba başbakanlığı, 1976-2008 arasında da Küba devlet başkanlığı yapmıştır. 1961 ile 20

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: atatürk,dönem,lider