Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Fazıl Say  Sözleri | İslamcılar güç kazandı, azınlıkta kaldık. Tüm bakan eşleri türbanlı. Türkiye rüyalarımız öldü. İleride ülkeden ayrılabilirim.

İslamcılar güç kazandı, azınlıkta kaldık. Tüm bakan eşleri türbanlı. Türkiye rüyalarımız öldü. İleride ülkeden ayrılabilirim.

Fazıl Say

Fazıl Say  ~ Önemli olan müziğin dilini, şarkısını hissetmek. Bu bana büyük mutluluk veriyor. Sadece mükemmel piyano çalmak, bana mutluluk vermezdi.
Önemli olan müziğin dilini, şarkısını hissetmek. Bu bana büyük mutluluk veriyor. Sadece mükemmel piyano çalmak, bana mutluluk vermezdi.
Fazıl Say
Fazıl Say  ~ Sağır olduğum gün ben de arabesk müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkaracağım.
Sağır olduğum gün ben de arabesk müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkaracağım.
Fazıl Say
Fazıl Say  ~ Küçük yaşlardan itibaren piyano benim en sevdiğim oyuncak oldu.
Küçük yaşlardan itibaren piyano benim en sevdiğim oyuncak oldu.
Fazıl Say
Fazıl Say  ~ Beethoven`ı anlamak bir yandan çok zor. Ama müziğiyle bir kere iç içe olduktan sonra, bu da zamanla olunuyor, ve olguluğa erişildiğinde, onu anlamak çok kolay. Onun içindeki şarkıyı yoğun şekilde hissetmek mümkün.
Beethoven`ı anlamak bir yandan çok zor. Ama müziğiyle bir kere iç içe olduktan sonra, bu da zamanla olunuyor, ve olguluğa erişildiğinde, onu anlamak çok kolay. Onun içindeki şarkıyı yoğun şekilde hissetmek mümkün.
Fazıl Say
Fazıl Say

Fazıl Say (d. 14 Ocak 1970, Ankara), Türk klasik batı müziği piyanisti ve bestekâr.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: islam,türban,türkiye