Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Ece Temelkuran Sözleri | Dilini bilmediğin bir yerde ağlamak fenadır. Çünkü seni, senin dilinde susturacak kimse yoktur.

Dilini bilmediğin bir yerde ağlamak fenadır. Çünkü seni, senin dilinde susturacak kimse yoktur.

Ece Temelkuran

Ece Temelkuran ~ İnsan, yaşamayı becerebilenlerin karşısında donup kalıyor. Yani merak ediyorum, insanlar nasıl oluyor da yaşamaya ara vermek istemiyorlar.
İnsan, yaşamayı becerebilenlerin karşısında donup kalıyor. Yani merak ediyorum, insanlar nasıl oluyor da yaşamaya ara vermek istemiyorlar.
Ece Temelkuran
Ece Temelkuran ~ Dışarıdan görünenin aksineydi her şey. Sığınan, sığındığını var ediyordu. Korunmaya ihtiyacı var gibi görünen, aslında koruyandan daha kudretliydi.
Dışarıdan görünenin aksineydi her şey. Sığınan, sığındığını var ediyordu. Korunmaya ihtiyacı var gibi görünen, aslında koruyandan daha kudretliydi.
Ece Temelkuran
Ece Temelkuran ~ Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür.
Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür.
Ece Temelkuran
Ece Temelkuran ~ Belli ki dünyayla başa çıkabilen ama kalbiyle baş edemeyen bir kadındı.
Belli ki dünyayla başa çıkabilen ama kalbiyle baş edemeyen bir kadındı.
Ece Temelkuran
Ece Temelkuran ~ Aşk, yoklukla oynanan bir oyundur. Yokluğunun ne kadar derinden hissedileceğine ne kadar güven duyuyorsan o kadar iyi bir oyuncu olabilirsin.
Aşk, yoklukla oynanan bir oyundur. Yokluğunun ne kadar derinden hissedileceğine ne kadar güven duyuyorsan o kadar iyi bir oyuncu olabilirsin.
Ece Temelkuran
Ece Temelkuran

Ece Temelkuran (d. 22 Temmuz 1973, İzmir, Türkiye), gazeteci ve yazar.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: dil,ağlamak