Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Dale Carnegie Sözleri | Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol.

Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol.

Dale Carnegie

Dale Carnegie ~ Evlilik gemisinin sert kayalara çarpıp parçalanmasına sebep olan dev dalgalar yıkıcı tenkitlerden başka bir şey değildir.
Evlilik gemisinin sert kayalara çarpıp parçalanmasına sebep olan dev dalgalar yıkıcı tenkitlerden başka bir şey değildir.
Dale Carnegie
Dale Carnegie ~ Arzularınızı gücünü görebilseydim, adımlarınızın hızını söyleyebilirdim.
Arzularınızı gücünü görebilseydim, adımlarınızın hızını söyleyebilirdim.
Dale Carnegie
Dale Carnegie ~ Cesaret her devirde her yerde takdirle karşılanmış ve itibar sebebi olmuştur.
Cesaret her devirde her yerde takdirle karşılanmış ve itibar sebebi olmuştur.
Dale Carnegie
Dale Carnegie ~ Korkularınızdan kaçmayın. Siz kaçtıkça onlar kovalar. Korkularınızla dövüşün. Onlara meydan okuyun. O zaman onlar dönüp kaçmaya başlarlar.Korkunuz giderilmedikçe kendinize tam olarak güvenen biri olamazsınız.
Korkularınızdan kaçmayın. Siz kaçtıkça onlar kovalar. Korkularınızla dövüşün. Onlara meydan okuyun. O zaman onlar dönüp kaçmaya başlarlar.Korkunuz giderilmedikçe kendinize tam olarak güvenen biri olamazsınız.
Dale Carnegie
Dale Carnegie ~ Dimdik durunuz ve dinleyenlerin gözlerinin içine bakınız.
Dimdik durunuz ve dinleyenlerin gözlerinin içine bakınız.
Dale Carnegie
Dale Carnegie ~ İnsanlar için müteşekkir olmayı unutmak çok tabiidir, buna rağmen teşekkür beklemeye devam edecek olursak, hayal kırıklığına uğrarız.
İnsanlar için müteşekkir olmayı unutmak çok tabiidir, buna rağmen teşekkür beklemeye devam edecek olursak, hayal kırıklığına uğrarız.
Dale Carnegie
Dale Carnegie

Dale Carnegie (24 Kasım 1888 - 1 Kasım 1955), Amerikalı yazar, hatip, kişisel gelişimci ve kişiler arası iletişim uzmanıdır.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: yemin,söz,görme