Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Cübbeli Ahmet Hoca Sözleri | Teknoloji o kadar gelişti ki adam her şeyin yolunu buluyor. Caminin yolunu bulamıyor.

Teknoloji o kadar gelişti ki adam her şeyin yolunu buluyor. Caminin yolunu bulamıyor.

Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca ~ Adam geliyor: \
Adam geliyor: "Hocam beni aydınlatsana!" Seni kim kararttı da ben aydınlatayım. Dinlersen sapık hocaları kararırsın tabii.
Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca ~ Adam çıkmış benim sakalıma anarşist sakalı diyor! Ya ne anarşist sakalı? Bu Muhammed Mustafa (s.a.v)`in Sakalı.
Adam çıkmış benim sakalıma anarşist sakalı diyor! Ya ne anarşist sakalı? Bu Muhammed Mustafa (s.a.v)`in Sakalı.
Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca ~ Adam çıkmış kadına; Bir Tanrı`ya taptım, bir sana taptım diyor. Ağzından çıkanı kulağı duymuyor! Bu sözler adamı dinden çıkarır.
Adam çıkmış kadına; Bir Tanrı`ya taptım, bir sana taptım diyor. Ağzından çıkanı kulağı duymuyor! Bu sözler adamı dinden çıkarır.
Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca ~ Adam bana silah çekse ben de ona silahımı çekerim. Siz şimdi dersiniz ki hoca silah mı taşıyor? Benim silahım KELİME-İ ŞEHADET.
Adam bana silah çekse ben de ona silahımı çekerim. Siz şimdi dersiniz ki hoca silah mı taşıyor? Benim silahım KELİME-İ ŞEHADET.
Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca ~ Adam diyor; Kızgınlığım geçmedi, illa bu karıyı keseceğim. Ne kesiyorsun? Sen ya! Pırasa mı bu?
Adam diyor; Kızgınlığım geçmedi, illa bu karıyı keseceğim. Ne kesiyorsun? Sen ya! Pırasa mı bu?
Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca

Ahmet Mahmut Ünlü (d. 27 Şubat 1965; Fatih, İstanbul), Türk fakih, vaiz ve hafızdır. İstanbul'un Fatih ilçesi Çarşamba semtinde bulunan İsmail Ağa Cemaati'nin önde gelenlerindendir. Halk arasında "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak tanınır.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: adam,cami,yol