Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Chuck Palahniuk Sözleri | Parçaları kaybolmuş puzzle gibi artık insanlar. Kiminin kalbi, kiminin ruhu, kiminin beyni yok..

Parçaları kaybolmuş puzzle gibi artık insanlar. Kiminin kalbi, kiminin ruhu, kiminin beyni yok..

Chuck Palahniuk

Chuck Palahniuk ~ Kadınlar erkekler için değil, yine kadınlar için süslenirler. Çünkü asıl duygu diğer kadınlardan daha güzel olma arzusudur.
Kadınlar erkekler için değil, yine kadınlar için süslenirler. Çünkü asıl duygu diğer kadınlardan daha güzel olma arzusudur.
Chuck Palahniuk
Chuck Palahniuk ~ Akıllı bi yalnızlık aptal bi ilişkiden iyidir; ya kralın yanında kraliçe olursun ya da soytarının yanında maskara! Tercih senin!
Akıllı bi yalnızlık aptal bi ilişkiden iyidir; ya kralın yanında kraliçe olursun ya da soytarının yanında maskara! Tercih senin!
Chuck Palahniuk
Chuck Palahniuk ~ Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor.
Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor.
Chuck Palahniuk
Chuck Palahniuk ~ İnsanlar sahip olduklarının değerini bir türlü bilmezler. Güllere koşarken ayaklarının altında ezilen papatyalardan habersizler.
İnsanlar sahip olduklarının değerini bir türlü bilmezler. Güllere koşarken ayaklarının altında ezilen papatyalardan habersizler.
Chuck Palahniuk
Chuck Palahniuk ~ Hayattan bir şeyler beklemek veya pişmanlık duymak; gereksiz ve aptalca lükslerdi.
Hayattan bir şeyler beklemek veya pişmanlık duymak; gereksiz ve aptalca lükslerdi.
Chuck Palahniuk
Chuck Palahniuk

Chuck Palahniuk 21 Şubat 1962'de Washington'da doğdu. Asıl adı Charles Michael Palahniuk'tur. Palahniuk Washington eyaletinin doğusundaki bir çiftlikte büyüdü.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: parça,kal,pruh