Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Bob Marley Sözleri | Güneş parlıyor, hava güzel, ayakların dans etmek istiyor; ama yine de aklının bir kenarında dursun: birileri şu an acı çekiyor.

Güneş parlıyor, hava güzel, ayakların dans etmek istiyor; ama yine de aklının bir kenarında dursun: birileri şu an acı çekiyor.

Bob Marley

Bob Marley ~ Gerçek şu ki, herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer birini bulmak.
Gerçek şu ki, herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer birini bulmak.
Bob Marley
Bob Marley ~ Bir kadın `günaydın` mesajı atıyorsa, `ben uyandım ve benimle ilgilen` demek istiyordur. Kadınları anlamak bence zor değil. Sadece ilgi.
Bir kadın `günaydın` mesajı atıyorsa, `ben uyandım ve benimle ilgilen` demek istiyordur. Kadınları anlamak bence zor değil. Sadece ilgi.
Bob Marley
Bob Marley ~ Dünyanın en güzel ritmi, onun : senin için çarpan kalbidir.
Dünyanın en güzel ritmi, onun : senin için çarpan kalbidir.
Bob Marley
Bob Marley ~ Kendi kendime konuştuğum kadar, kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler.
Kendi kendime konuştuğum kadar, kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler.
Bob Marley
Bob Marley ~ Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir sondur. Çünkü, `bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta belli olur`..
Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir sondur. Çünkü, `bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta belli olur`..
Bob Marley
Bob Marley ~ Aslında sürekli tebessüm edenler, içten içe acı çekenlerdir. Unutma, her gülen yüz mutluluk ifadesi değildir!
Aslında sürekli tebessüm edenler, içten içe acı çekenlerdir. Unutma, her gülen yüz mutluluk ifadesi değildir!
Bob Marley
Bob Marley ~ Karşılıklı sevgi aşkı, platonik sevgi insanı öldürür.
Karşılıklı sevgi aşkı, platonik sevgi insanı öldürür.
Bob Marley
Bob Marley ~ Eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver be! Nasılsa her rüya güneşle sona eriyor.
Eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver be! Nasılsa her rüya güneşle sona eriyor.
Bob Marley
Bob Marley ~ Düşmanından çok dostundan sakin ! Çünkü dostluk biterse; sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir.
Düşmanından çok dostundan sakin ! Çünkü dostluk biterse; sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir.
Bob Marley
Bob Marley ~ Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.
Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.
Bob Marley
Bob Marley

Robert Nesta "Bob" Marley (6 Şubat 1945 - 11 Mayıs 1981), Jamaikalı reggae sanatçısı. Bob Marley, 130'un üzerinde plağı, her biri dillere destan olmuş yüzlerce şarkısı bulunan bir reggae efsanesi olarak kabul edilir.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: güneş,hava,dans