Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Barış Manço Sözleri | Bugün bayram erken kalkın çocuklar. Giyelim en güzel giysileri. Elimizde taze kır çiçekleri üzmeyelim bugün annemizi.

Bugün bayram erken kalkın çocuklar. Giyelim en güzel giysileri. Elimizde taze kır çiçekleri üzmeyelim bugün annemizi.

Barış Manço

Barış Manço ~ Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Barış Manço
Barış Manço ~ Yaz dostum, selam almayana yiğit denir mi?
Yaz dostum, selam almayana yiğit denir mi?
Barış Manço
Barış Manço ~ Ayrıca sanatçı olduğumu da iddia etmiyorum. Ben öldükten sonra torunlarım ansiklopedilerde Barış Manço`yu \
Ayrıca sanatçı olduğumu da iddia etmiyorum. Ben öldükten sonra torunlarım ansiklopedilerde Barış Manço`yu "sanatçı" diye okurlarsa, galiba sanatçı olduğum da tescil edilmiş olacak. Geleceğe ne bıraktığınız önemli.
Barış Manço
Barış Manço ~ Ben ne çağdaş Türk ozanı, ne çağdaş Dede Korkut ne de günümüzün Nasrettin Hoca`sıyım. Sadece 20. yüzyılda yaşamış ve o yüzyıla damgasını vurmaya çalışan bir Türk`üm. 20. yüzyılın Türk müziğini yapıyorum.
Ben ne çağdaş Türk ozanı, ne çağdaş Dede Korkut ne de günümüzün Nasrettin Hoca`sıyım. Sadece 20. yüzyılda yaşamış ve o yüzyıla damgasını vurmaya çalışan bir Türk`üm. 20. yüzyılın Türk müziğini yapıyorum.
Barış Manço
Barış Manço ~ Ben bir şarkıcı, besteci olarak bu dünyaya gelmedim. Düşüncelerimi aktarmak üzere geldim. Bu; gün geldi şarkı söylemekle oldu, gün geldi bir televizyon programında çocuğun saçlarını okşamakla oldu.
Ben bir şarkıcı, besteci olarak bu dünyaya gelmedim. Düşüncelerimi aktarmak üzere geldim. Bu; gün geldi şarkı söylemekle oldu, gün geldi bir televizyon programında çocuğun saçlarını okşamakla oldu.
Barış Manço
Barış Manço ~ Bu gün bayram çabuk olun çocuklar. Annemiz bugün bizi bekler. Bayramda hüzünlenir melekler, gönül alır bu güzel çiçekler.
Bu gün bayram çabuk olun çocuklar. Annemiz bugün bizi bekler. Bayramda hüzünlenir melekler, gönül alır bu güzel çiçekler.
Barış Manço
Barış Manço

Barış Manço (2 Ocak 1943; Üsküdar, İstanbul - 1 Şubat 1999; Kadıköy, İstanbul), Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve TV programı yapımcısı. Türkiye'de rock müziğin öncülerinden, Anadolu Rock türünün kurucuları arasında sayılır. Müziğe başlangıcı Gala

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: bayram,çocuk,çiçek