Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Ayfer Tunç  Sözleri | Bir soğuk gazoz içerken `Ne kitabı yazabilirim?` diye düşünmeye başladı. Son günlerde eline geçen kitapları hatırladı. Şöyle bir karıştırıp bıraktığı tarih kitapları, kendisine gönderilen bilimsel çalışmalar, yeni yeni moda olmaya başlayan kişisel gelişim kitapları vesaire. Bir kitap yazmalıydı da, ne hakkında olmalıydı? Bilemedi.

Bir soğuk gazoz içerken `Ne kitabı yazabilirim?` diye düşünmeye başladı. Son günlerde eline geçen kitapları hatırladı. Şöyle bir karıştırıp bıraktığı tarih kitapları, kendisine gönderilen bilimsel çalışmalar, yeni yeni moda olmaya başlayan kişisel gelişim kitapları vesaire. Bir kitap yazmalıydı da, ne hakkında olmalıydı? Bilemedi.

Ayfer Tunç

Ayfer Tunç  ~ Hayat iki büyük yalnızlık olan doğum ve ölüm arasındaki kısa maceradan ibarettir
Hayat iki büyük yalnızlık olan doğum ve ölüm arasındaki kısa maceradan ibarettir
Ayfer Tunç
Ayfer Tunç  ~ Eskiden cankurtaran denirdi, ambulans demek yeni âdet oldu. Cankurtaran ne güzel sözcüktü oysa.
Eskiden cankurtaran denirdi, ambulans demek yeni âdet oldu. Cankurtaran ne güzel sözcüktü oysa.
Ayfer Tunç
Ayfer Tunç  ~ Amerika`da sanat okumak yeni trenddi; onların da bundan geri kalmaya niyetleri yoktu. İkisinin de derdi oyuncu, olmadı yönetmen, olmadı sanat yönetmeni, o da olmadı reklamcı olmak; bir şekilde kreatif bir mesleğin majör figürleri arasında yer almaktı.
Amerika`da sanat okumak yeni trenddi; onların da bundan geri kalmaya niyetleri yoktu. İkisinin de derdi oyuncu, olmadı yönetmen, olmadı sanat yönetmeni, o da olmadı reklamcı olmak; bir şekilde kreatif bir mesleğin majör figürleri arasında yer almaktı.
Ayfer Tunç
Ayfer Tunç  ~ \
"Birini bir zamanlar sevmiş olmak insanın içinde iz bırakıyordu. İnsan o kişiyi artık sevmese bile, iz kalan yer acıyordu."
Ayfer Tunç
Ayfer Tunç

Ayfer Tunç (d. 1964, Adapazarı), Türk yazar.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: kitap,düşünme,gazoz