Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Ahmet Şerif İzgören Sözleri | Yıldızlara dokunamazsınız ama karanlık gecelerde onlar size yol gösterir.

Yıldızlara dokunamazsınız ama karanlık gecelerde onlar size yol gösterir.

Ahmet Şerif İzgören

Ahmet Şerif İzgören ~ Eğitim, belli bilgileri empoze etmek değildir, onun adı propagandadır. Eğitim, insanların hayalgücünü büyülemektir. Ya bizdeki bakanlığın adını değiştirmek lazım, ya da yapılan şeyi değiştirmek lazım.
Eğitim, belli bilgileri empoze etmek değildir, onun adı propagandadır. Eğitim, insanların hayalgücünü büyülemektir. Ya bizdeki bakanlığın adını değiştirmek lazım, ya da yapılan şeyi değiştirmek lazım.
Ahmet Şerif İzgören
Ahmet Şerif İzgören ~ Dinlemek, çocuğunuza kendini değerli hissetmesini sağlayacak en önemli yöntemlerden biridir. O yüzden; \
Dinlemek, çocuğunuza kendini değerli hissetmesini sağlayacak en önemli yöntemlerden biridir. O yüzden; "Çocuğunuza kulak verin, yüz değil!"
Ahmet Şerif İzgören
Ahmet Şerif İzgören ~ Görülemeyen tüm bu düşünce, duygu, tutum, inanç gibi soyut kavramları davranışlarda yakalayabilirsiniz. Beyin geçmişte olabilir veya geleceği yaşıyordur. Ama beden anı yaşar. Siz de o an beynin yaşadıklarını bedenden yakalayabilirsiniz.
Görülemeyen tüm bu düşünce, duygu, tutum, inanç gibi soyut kavramları davranışlarda yakalayabilirsiniz. Beyin geçmişte olabilir veya geleceği yaşıyordur. Ama beden anı yaşar. Siz de o an beynin yaşadıklarını bedenden yakalayabilirsiniz.
Ahmet Şerif İzgören
Ahmet Şerif İzgören ~ En son kurtuluş savaşında kurtarmıştık bu ülkeyi, bir daha kurtarmamacasına...
En son kurtuluş savaşında kurtarmıştık bu ülkeyi, bir daha kurtarmamacasına...
Ahmet Şerif İzgören
Ahmet Şerif İzgören ~ Hepimize aynı yağmurlar yağar; kimimizi ıslatır, kimimizi ıslatmaz.
Hepimize aynı yağmurlar yağar; kimimizi ıslatır, kimimizi ıslatmaz.
Ahmet Şerif İzgören
 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: yıldız,karanlık,yol