Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Abraham Maslow Sözleri | Bir insanın daha dürüst olmayı seçmesi, kendi takıntı ve saplantılarını sağaltmaya çalışmasından çok daha kolaydır.

Bir insanın daha dürüst olmayı seçmesi, kendi takıntı ve saplantılarını sağaltmaya çalışmasından çok daha kolaydır.

Abraham Maslow

Abraham Maslow ~ Kendi kendisiyle barış yaşamak istiyorsa; müzisyen müzik yapmalı, ressam resim yapmalı, şair şiir yazmalıdır.
Kendi kendisiyle barış yaşamak istiyorsa; müzisyen müzik yapmalı, ressam resim yapmalı, şair şiir yazmalıdır.
Abraham Maslow
Abraham Maslow ~ Oturduğu yerle iftihar eden bir insan görmeyi severim. Sevdiğim diğer bir şey de bir insanın oturduğu yerde kendisiyle iftihar ettirecek şekilde yaşamasıdır.
Oturduğu yerle iftihar eden bir insan görmeyi severim. Sevdiğim diğer bir şey de bir insanın oturduğu yerde kendisiyle iftihar ettirecek şekilde yaşamasıdır.
Abraham Maslow
Abraham Maslow ~ İnsan, ne olmaya muktedirse “o” olmalıdır.
İnsan, ne olmaya muktedirse “o” olmalıdır.
Abraham Maslow
Abraham Maslow ~ Sahip olduğun tek sey bir çekiçse,  etrafındaki her seyi çivi olarak görürsün.
Sahip olduğun tek sey bir çekiçse, etrafındaki her seyi çivi olarak görürsün.
Abraham Maslow
Abraham Maslow ~ Hastalık, belirtilerin varolması mı demektir? Ben hastalığın, var olması gereken belirtilerin ortaya çıkmaması durumu olduğunu savunuyorum.
Hastalık, belirtilerin varolması mı demektir? Ben hastalığın, var olması gereken belirtilerin ortaya çıkmaması durumu olduğunu savunuyorum.
Abraham Maslow
Abraham Maslow

Abraham Harold Maslow, (d. 1 Nisan 1908 – ö. 8 Haziran 1970) Brandeis University psikoloji profesörü, humanistic psychology'nin ortaya çıkmasında katkıları bulunan ve Maslow's hierarchy of needs'in yazarı.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: dürüst,kolay,çalışma