Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Abdullah Gül Sözleri | Ben önemli olduğum için değil, ben önemli bir akımın temsilcisi olduğum için bana önem verdiler. Ben, Beyaz Saray’da da Türkiye’deki laiklik anlayışının nasıl yanlış olduğunu, başörtüsü meselesini anlatırken, diğer taraftan da, herkesin temel hak ve hürriyetlerinin olması gerektiğini söyledim.

Ben önemli olduğum için değil, ben önemli bir akımın temsilcisi olduğum için bana önem verdiler. Ben, Beyaz Saray’da da Türkiye’deki laiklik anlayışının nasıl yanlış olduğunu, başörtüsü meselesini anlatırken, diğer taraftan da, herkesin temel hak ve hürriyetlerinin olması gerektiğini söyledim.

Abdullah Gül

Abdullah Gül ~ İnsanların, özyurdunda garip, özvatanında parya haline getirildiği Türkiye’de, Filistin benzeri manzaraları ekranlara getirmek, kimin iktidarı döneminde olmaktadır.
İnsanların, özyurdunda garip, özvatanında parya haline getirildiği Türkiye’de, Filistin benzeri manzaraları ekranlara getirmek, kimin iktidarı döneminde olmaktadır.
Abdullah Gül
Abdullah Gül ~ Türkiye’nin çok önemli büyük meseleleri var, hep beraber omuzlamamız gereken. Onun için kendi ülkemizi, kendi devletimizi hırpalatmadan, Türkiye’yi daha ileriye taşımak. Politikam bu oldu ve hep buna inandım. Böyle yapmaya da çalışıyorum.
Türkiye’nin çok önemli büyük meseleleri var, hep beraber omuzlamamız gereken. Onun için kendi ülkemizi, kendi devletimizi hırpalatmadan, Türkiye’yi daha ileriye taşımak. Politikam bu oldu ve hep buna inandım. Böyle yapmaya da çalışıyorum.
Abdullah Gül
Abdullah Gül ~ Milliyetçilik maalesef bir nevi bir ırkçılık şeklinde devam etmiştir.
Milliyetçilik maalesef bir nevi bir ırkçılık şeklinde devam etmiştir.
Abdullah Gül
Abdullah Gül ~ Vatandaşlarımızla bayramlaştık. Gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle hepsine teşekkür ederim.
Vatandaşlarımızla bayramlaştık. Gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle hepsine teşekkür ederim.
Abdullah Gül
Abdullah Gül ~ Sadece bir ülkeyi yönetirken yukarıdaki belli kişilerin karar alıp yönetmesi değil, bunları halkla paylaşması, teşkilatlarıyla paylaşması, yaptıklarını onlara anlatması, karşılıklı bir aktivite içerisinde olması, aslında demokrasimizi ve siyasi gündemimizi çok sağlamlaştırmaktadır.
Sadece bir ülkeyi yönetirken yukarıdaki belli kişilerin karar alıp yönetmesi değil, bunları halkla paylaşması, teşkilatlarıyla paylaşması, yaptıklarını onlara anlatması, karşılıklı bir aktivite içerisinde olması, aslında demokrasimizi ve siyasi gündemimizi çok sağlamlaştırmaktadır.
Abdullah Gül
Abdullah Gül

Abdullah Gül (d. 29 Ekim 1950, Kayseri); Türk ekonomist, siyasetçi ve devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı. Bu görevinden önce 2002 yılında Başbakan olarak 58. Türkiye Hükûmeti'ni kurdu.[2]59. Türkiye Hükûmeti döneminde ise Başbaka

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: önem,temsil,laik