Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler...

Özlü Sözler | Donald Trump Sözleri | Kazananları kaybedenlerden ayıran tek şey, kaderin her yeni oyununa gösterdikleri tepkidir.

Kazananları kaybedenlerden ayıran tek şey, kaderin her yeni oyununa gösterdikleri tepkidir.

Donald Trump

Donald Trump ~ Kimseye güvenmeyin: Biri size zarar vermek istiyorsa onunla çatışmaya girmekten kaçınmayın. İncil`de dendiği gibi göze göz, dişe diş isteyin. Kimseye güvenmeyin. Unutmayın ki en yakın arkadaşınız bile karınızı ya da paranızı elinizden almak isteyebilir.
Kimseye güvenmeyin: Biri size zarar vermek istiyorsa onunla çatışmaya girmekten kaçınmayın. İncil`de dendiği gibi göze göz, dişe diş isteyin. Kimseye güvenmeyin. Unutmayın ki en yakın arkadaşınız bile karınızı ya da paranızı elinizden almak isteyebilir.
Donald Trump
Donald Trump ~ İyimser olun, ancak her zaman en kötü senaryoya hazırlıklı bulunun.
İyimser olun, ancak her zaman en kötü senaryoya hazırlıklı bulunun.
Donald Trump
Donald Trump ~ Hayal eden değil, gerçekleştiren olun!
Hayal eden değil, gerçekleştiren olun!
Donald Trump
Donald Trump ~ Başarı şanstan çok ırsi. Ancak şans daima hayatta rol oynar.
Başarı şanstan çok ırsi. Ancak şans daima hayatta rol oynar.
Donald Trump
Donald Trump ~ Karşınızdakini sınamak istiyorsanız tahrik edici bir söz söyleyin ya da davranışta bulunun. Ben bazen bir toplantıda çok şaşırtıcı bir yorum yaparak masa etrafındakilerin tepkilerini ölçerim. Yorumuma verdikleri tepkiler, benim hoşuma mı gitmeye çalıştıklarını, yoksa görüşlerini açıklama cesaretine sahip olup olmadıklarını ortaya koyar.
Karşınızdakini sınamak istiyorsanız tahrik edici bir söz söyleyin ya da davranışta bulunun. Ben bazen bir toplantıda çok şaşırtıcı bir yorum yaparak masa etrafındakilerin tepkilerini ölçerim. Yorumuma verdikleri tepkiler, benim hoşuma mı gitmeye çalıştıklarını, yoksa görüşlerini açıklama cesaretine sahip olup olmadıklarını ortaya koyar.
Donald Trump
Donald Trump

Donald John Trump (14 Haziran 1946, Queens, New York), ABD'li işadamı, siyasetçi, yönetici, girişimci ve yazar.

 Kopyala

Bu sözü paylaş:

Etiketler: kazan,kader,tepki